Byty Neratovice

Lokalita: Neratovice - dr. E. Beneše
Typizace: 5 bytů v OV
Cena: od 1 290 000Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.originalreality.cz/nabidka.aspx?id=1381876
Prodejce:
Byty Neratovice

Nabízíme prodej družstevních bytů v Neratovicích. Byty se nachází v panelovém domě s výtahem. Byty prošly kompletní rekonstrukcí, je zde vyzděné jádro, koupelna společná s WC, kde je velká rohová vana, obklad, dlažba a místo na pračku. V bytech je nová elektrika v mědi, nové stoupačky v plastu, plastová okna. V pokojích a na chodbě je položena plovoucí podlaha. Součástí bytů je nová kuchyňská linka s elektrickým sporákem, vestavné skříně v předsíni a sklepní kóje. V domě je nový výtah dle norem EU. Nedaleko domu je veškerá občanská vybavenost ( škola 200 m, zast. bus směr Praha - Mělník 200 m ).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů