Byty Na Rybníčku v Opavě

Lokalita: Opava - Předměstí, Na Rybníčku
Typizace: 15 bytů od 41m2 do 117 m2
Cena: od 1 635 000 Kč do 4 631 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.isarege.cz/opava-modra-ruze/o-projektu
Prodejce:
Byty Na Rybníčku v Opavě

V dubnu 2008 byla úspěšně zahájena výstavba nového šestipodlažního bytového domu v samotném centru města Opavy, na ul. Na Rybníčku, která spadá do ochranného pásma městské památkové zóny. Jedná se o mimořádnou lokalitu, v jejímž okolí jsou zastoupeny všechny důležité instituce – školy, obchody, bankovní domy a pestrá nabídka míst pro kulturní a sportovní využití. Volný čas můžete strávit v nedalekých sportovních areálech, odpočinek a pěkné procházky zase v rozlehlých okolních parcích. Poblíž předmětného místa se nachází Bezručovo náměstí s objekty Slezské univerzity, Národního památkového ústavu a Archeologického ústavu. Centrum města s obchody, divadlem, bankami a Hláskou je vzdáleno max. 10 min chůze.


Základní myšlenkou celého projektu je stavba nadstandardní a jedinečné budovy v moderní podobě nacházející se v původní zástavbě okázalých secesních domů. Celkem tento projekt nabídne 15 bytových jednotek nabývaných do osobního vlastnictví. Jedná se o moderně řešené byty dispozičního řešení od 1+kk až po prostorné byty 3+1, o celkové výměře 41 m2 až 119 m2. Všechny bytové jednotky mají balkón, popř. terasu. Balkóny jsou orientovány na JV stranu, s výhledem do dvora a zahrady náležející k bytovému domu. Luxusní byty v 6. nadzemním podlaží nabízejí terasu až o velikosti 43,5 m2 s nádherným výhledem na historickou část Opavy. Každý byt má velmi vhodně využitý úložný prostor v podobě velkých šaten. V přízemí objektu budou umístěny sklepní boxy, které budou součástí příslušenství bytových jednotek. Ostatní byty, které v přízemí budovy sklepní box nemají, budou mít komoru (sklad) na chodbě vedle bytové jednotky. Vstup do domu je řešen bezbariérově a byty jsou pohodlně přístupné výtahem, který vás pohodlně vyveze od zaparkovaného vozu až ke dveřím vašeho bytu. Pro majitele vozidel nabízíme koupi 6 garážových stání v 1. nadzemním podlaží domu, příp. 8 parkovacích stání ve dvoře.

Investorem výstavby je Bytové družstvo Modrá růže, které vzniklo zápisem do obchodního rejstříku dne 10.6.2005 za účelem realizace tohoto projektu. Zájemci o bytové jednotky se stanou nejprve členy družstva, přičemž jejich členství zaniká vznikem vlastnického práva k bytu po kolaudaci.

Organizační přípravu projektu a výhradní prodej zajišťuje společnost ISA CONSULT s.r.o na pobočce v Ostravě. Společnost ISA CONSULT s.r.o. má s výstavbou nových bytových domů dlouholeté zkušenosti, realizuje obdobné projekty po celé Severní Moravě. Jako dodavatel díla byla vybrána akciová společnost HOCHTIEF CZ, a.s., autorem projektu je projekční kancelář PPS Kania s.r.o.

Výstavba bude dokončena v 2. kvartálu 2009 a slevy nebudou!!! V současné době se stále častěji v tisku či televizi objevují názory, že ceny bytů v novostavbách budou klesat. Mnoho lidí vyčkává na příznivější ceny. Upozorňujeme, že slevy nepřipravujeme! V našem případě se nejedná o projekt za 65.000 Kč/m2 na okraji města. Stavíme v proluce, kde bylo velmi složité zakládání stavby a lokalita je výjimečná. Tomu odpovídá cena. Na otázku „Proč v Opavě je cena jako v Praze?“ odpovídáme nejčastěji, že i v Praze stojí beton, železo, cihla či dveře stejně.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů