Byty Na Radouči - Mladá Boleslav

Lokalita: Mladá Boleslav II - Na Radouči
Typizace: 56 bytů, 2+kk nebo 3+kk
Cena: od 1 899 000 Kč do 4 300 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Byty Na Radouči - Mladá Boleslav

Projekt řeší výstavbu 56 bytových jednotek, včetně vnějších ploch, inženýrských sítí, oplocení celého objektu a vjezdové brány. V každé sekci bude 14 bytů, z toho 6 bytů 2+KK a 8 bytů 3+KK. U každého je naprojektována terasa. Od parkovacích stání až k bytům je zajištěn bezbariérový přístup. V každé sekci je osobní výtah. Výstavba navazuje na stávající zástavbu v ulici Na Radouči a přímo sousedí s chráněnou krajinnou oblastí, což zaručuje atraktivní výhled z teras jednotlivých bytů do této oblasti, která nebude v budoucnu zastíněna další výstavbou. Jedná se tedy o velice klidné a čisté bydlení, přitom veškerá občanská vybavenost je v těsném sousedství.

Zdivo bude provedeno z cihelných bloků, které zajišťují klimatické a akustické pohodlí, příčky v bytech ze sádrokartonových konstrukcí vyplněných minerální vatou jako akustickou izolací. Stropy jsou navrženy z prefabrikovaných dílců. Podlahy jsou sendvičové, s kročejovou izolací. Terasy jsou tepelně izolovány, aby v místnosti pod ní nevznikaly tepelné mosty. Povrch teras je řešen z mrazuvzdorné dlažby s povrchem pro snadnou údržbu. Nášlapná vrstva podlah ve společných prostorách je keramická dlažba, v garážích a sklepních kójích hlazený beton opatřený nátěrem, v sociálních zařízeních a kuchyňských koutech keramická dlažba, v obytných místnostech včetně předsíní plovoucí laminátová podlaha. Fasáda domu a střešní plášť jsou nadstandardně zatepleny, okna mají koeficient prostupu tepla 1,1 W.m-2.K-1. Toto provedení splňuje kritéria nízkoenergetické budovy stupně "B"= úsporná a přibližuje se domům pasivním. Ušetříte 50 % energie za vytápění. Pro zajištění vysokého komfortu bydlení jsou okna orientovaná do ulice nadstandardně vybavena venkovními roletami, které zajišťují podstatné snížení vnějšího hluku a tepelnou pohodu, jak v zimních tak i letních měsících a tím minimalizují náklady na vytápění nebo chlazení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů