Byty Mírová

Lokalita: Ostrava - Vítkovice, Mírová
Typizace: 24 bytů od 66 m2 do 120 m2
Cena: od 1 526 755 Kč do 3 114 795 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bytymirova.cz/o-projektu.php
Prodejce:
Byty Mírová

Jedná se o rekonstrukci třípodlažního, podsklepeného bytového domu s půdní vestavbou pod sedlovou střechou, čtvrté podlaží je tedy řešeno jako podkrovní. Dům je rozdělen na dvě sekce se samostatnými vstupy a schodišťovými prostory. Po dokončení rekonstrukce, které je plánováno na konec roku 2008, bude k dispozici 24 bytových jednotek do osobního vlastnictví o velikosti 2+kk až 4+kk. V první sekci bude 11 a ve druhé 13 bytových jednotek. Ke každé bytové jednotce je přidělena sklepní kóje a parkovací místo.

Jako parkovací stání bude využita uzavřená zpevněná plocha na jižní straně objektu, bezpečnostně zajištěná bránou s elektrickým pohonem na dálkové ovládání.

Budova se nachází v památkové zóně se skupinou budov, které mají doplňující význam pro charakter památkové zóny. Pro zachování historického výrazu budovy bude ponecháno původní režné zdivo včetně rizalitu. Okna budovy jsou plastová, z vnější strany zelená a z vnitřní bílá (pětikomorový profil). Záměrem je skloubit historický ráz budovy s technickým duchem lokality a požadavky na moderní bydlení odpovídající dnešním standardům.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů