Byty Letná

Lokalita: Frýdek-Místek - Čelakovského
Typizace: 78 bytů od 54 m2 do 115 m2
Cena: od 2 590 447 Kč do 5 663 636 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bytyletnafrydekmistek.cz/
Prodejce:
Byty Letná

Moderní bydlení musí v dnešní době splňovat mnoho kritérií. Samozřejmostí není jen design, technické provedení, občanská vybavenost a dostupnost služeb. Stále více je dnes kladen důraz také na sportovní vyžití a blízkost přírody. Projekt výstavby 7 luxusních nízkopodlažních bytových domů ve Frýdku – Místku nazvaný „Byty Letná“ je určen všem, kteří dosud jen snili či hledali ideální bydlení v malebném podhůří Beskyd se všemi výhodami a možnostmi města nadosah.

Místo stavby se nachází v okrajové části města Frýdku – Místku ve směru na Frýdlant n. O. (9 km), je tedy přímo předurčeno k vyjížďkám do nedalekých hor. Skvěle dostupná jsou rovněž vyhlášená golfová hřiště na Čeladné (15 km) a Ostravici (15 km), letiště v Mošnově (22 km), za pár minut se po rychlostní komunikaci R56 dostanete do centra Ostravy (22 km) a po R48 do Českého Těšína (25 km).

Vychutnejte si plně krásu beskydské krajiny a zároveň kvalitní a pohodlné zázemí v podobě nového bydlení v luxusních bytových domech „Byty Letná“ ve Frýdku - Místku. Skladba bytů dává možnost výběru nejširšímu spektru zájemců. Bude postaveno celkem 78 bytů o velikosti 2+kk až 4+kk a ploše 54 m2 až 115 m2. Parkování bude možné v 37 podzemních garážích přímo v domech a na 59 parkovacích místech u domů.

Výstavba je plánována ve dvou etapách. Zahájení 1. etapy bude v červenci 2009 a zahrnuje výstavbu 4 domů s celkem 46 byty. Dokončení 1.etapy je plánováno na říjen 2010, v červenci téhož roku bude zahájena 2. etapa, v níž budou postaveny další 3 domy s 32 byty, jejichž dokončení je plánováno na červenec 2011.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů