Byty Hradeckých - od 34.000,- Kč/m2

Lokalita: Praha 4 - Nusle, Hradeckých
Typizace: od 46m2 do 120 m2, 1+kk až 3+kk
Cena: od 3 118 820 Kč do 5 280 960 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Prohlídky 7dní v týdnu.
WWW: http://www.realpartners.cz/projekt.php?id=56
Prodejce:
Byty Hradeckých - od 34.000,- Kč/m2

1min pěšky od metra Pražského Povstání bude v ulici Hradeckých vystavěno 10 nových bytů s dispozicí 1+kk až 3+kk/T a velkosti 46 až 120m2 v cenách od 34.000,- Kč m2 včetně DPH.


Vysoký standard interiéru s možností ovlivnit dispoziční uspořádání bytu. Zájemce si dle vlastního výběru zvolí vybavení bytu, které je v ceně : kompletní sanitu, obklady, keramické dlažby, podlahové lamely, bezpečnostní dveře a další. V bytě jsou dřevěná okna, plynový kotel a příprava na kuchyňskou linku. Dispozici bytu lze také upravit.

Cihlový dům projde kompletní a rozsáhlou rekonstrukcí - nový výtah, výměna kanalizačních stoupaček, výměna oken v domě, rekonstrukce dvorní a uliční fasády včetně zateplení, rekonstrukce střešního pláště a komínů, zvonkový a osvětlovací systém a interiér domu.

Při podpisu RS 10% z kupní ceny. Individuální splátkový kalendář.

Kompletní občanská vybavenost v okolí – MŠ, ZŠ, SŠ, lékař, pošta obchodní centrum, sportovní zařízení. Výborné dopravní spojení. Metro, tram a bus 1min pěšky od domu. Záruka 60měsíců na stavební práce.

Předpokládaný termín dokončení bytů 6/2010. Možnost financování prostřednictvím předhypotéčního úvěru.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů