Bytový projekt Slunečný Vrch - nové byty

Lokalita: Jihlava - Horní Kosov
Typizace: 2+kk, 3+kk 55m2, 78m2
Cena: od 977 000 Kč do 1 878 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Bytový projekt Slunečný Vrch - nové byty

V rámci projektu bude postupně vystavěno deset bytových domů. U tří z těchto objektů je uvažováno s komerčním využitím podzemních prostor jako prodejních ploch se zatím neurčeným druhem zboží.

K výběru jsou byty od 2 + kk po 3 + kk s balkonem nebo terasou, výměra u bytu 2 + kk 55 m2 u bytu 3+ kk 78 m2 , garážové stání, velké plochy zeleně s odpočinkovými zónami. U koupi bytů neplatí kupující provizi RK.

Bytový projekt Slunečný Vrch je budován v městské části Jihlavy, Horním Kosově. V současnosti lze tuto část označit jako nejdynamičtěji rostoucí oblast města. Komplex bytových jednotek bude postupně vystavěn na parcelách mezi ulicemi Buková a S. K. Neumanna.


Výstavba celého bytového komplexu je plánována ve třech etapách. Každá etapa bude po svém dokončení schopna samostatného fungování

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů