Bytový projekt Praha 8 - Čimice ,,ZELENÝ ÚVOZ"

Lokalita: Praha 8 - Čimice, K Ládví
Typizace:
Cena: od 30 000Kč/m2 bez DPH
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: cena za garážové stání je 220.000,- Kč, bez DPH
WWW: http://www.redreal.cz/index.php?chosenPage=developProjekty&menuContent=true#zelenyUvoz
Prodejce:
Bytový projekt Praha 8 - Čimice ,,ZELENÝ ÚVOZ

Projekt výstavby obytného souboru je situován do atraktivní klidné části Prahy 8 - Čimic a je tvořen třemi samostatnými bytovými domy, velmi dobře zapadajícími do vilové čtvrti. V této II. etapě bude vystaveno 22 nových bytových jednotek, 2 nebytové jednotky a garážová stání ve 3.np + podkroví a 1.pp. V obci je veškerá infraskruktura, v těsné blízkosti je autobusová zastávka MHD k nově vybudovanému metru "C" stanice Ládví nebo Kobyliské náměstí, které je do 10 minut autobusem. Výborné napojení na dálnici D8. Do centra se dostanete pomocí silnice Ústecká, která se napojuje na severojižní magistrálu.

10 minut chůzí od tohoto projektu se nachází Drahanské údolí, Ďáblický les nebo Čimický háj, kam se můžete vydat na velmi pěknou a klidnou procházku.

K většině bytů patří jako příslušenství balkon či terasa, dále se v suterénu budovy nachází společná místnost pro kola a pro kočárky a velká halová garáž rozčleněná na jednotlivá parkovací stání. Přístupy k objektu a vjezd do garáží budou z betonové zámkové dlažby, zbývající okolní plochy budou zatravněny.

Byty budou dostavěny a k předání klientům připraveny nejpozději v prosinci roku 2005. Lze částečně financovat hypotečním úvěrem, který Vám pomůžeme vyřídit prostřednictvím našich finančních poradců, hypoteční úvěr může být v maximální výši 70% z celkové kupní ceny nemovitosti.

V případě zájmu se skládá po podpisu rezervační smlouvy rezervační poplatek ve výši 100.000,- Kč a další splátky jsou hrazeny pomocí individuálního splátkového kalendáře.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů