Bytový projekt Praha 5 - Košíře

Lokalita: Praha 5 - Košíře, Tůmova
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 36m2 do 95m2
Cena: od 2 531 000 Kč do 9 643 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Bytový projekt Praha 5 - Košíře

Výstavba 20 bytů s garážovým stáním a sklepy na Praze 5 - Košířích o dispozici 1+kk až 4+kk

Na Praze 5, v Košířích, probíhá výstavba bytového projektu s 20 byty a jedním ateliérem splňující nároky na moderní bydlení. Lokalita je zájemci o bydlení vyhledávána nejen pro svoji polohu v širším centru velkoměsta, ale i nedalekou přírodou. Byty jsou v dispozici 1+kk až 4+kk, o výměrách obytné plochy 35,8 m2 až 94,5. K většině bytů náleží balkon anebo terasa, je možno dokoupit sklepní kóji. Vybavení bytů je ve vysokém standardu jako jsou např. dřevěná eurookna, bezpečnostní a protipožární dveře, zařízená koupelna špičkovou sanitou, kvalitní dlažba či obklady jsou samozřejmostí. Ke každému bytu náleží parkovací stání v domě. Místo budoucího bydlení se nachází v městské zástavbě, avšak okolí je oázou klidu. Jen pár metrů od objektu se nachází park Kavalírka, nedaleko je Sportovní areál Cibulka, kde najdete širokou nabídku atraktivního sportovního vyžití (squash, fitness, tenis ap.). Dopravní spojení hromadnou dopravou umožňuje cestovat do centra Prahy pouze několik minut. Nedaleko se nachází zastávky tramvaje č. 4,7,9,10 a auobusu č. 123 a 167, které směřuji mj. na stanici metra B Anděl. V okolí je veškerá občanská vybavenost, ať už obchody nebo např. škola, školka ap. Předpoklad dokončení výstavby je léto roku 2009.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů