Bytový projekt „Na Vyhlídce“ - Holubice

Lokalita: Holubice - Na vyhlídce
Typizace: od 1+kk do 4+kk, 48m2 - 122 m2
Cena: od 1 291 730 Kč do 3 152 850 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.pegasreal.cz/nabidka-detail.php?job_id=382107
Prodejce:
Bytový projekt „Na Vyhlídce“ - Holubice

Naše realitní kancelář si Vám dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji atraktivní byty v první etapě bytového projektu „Na Vyhlídce“.

Bytové jednotky 1+kk až 4+kk s celkovou plochou 48 m2 až 122 m2 jsou nabízeny včetně garáže v domě, balkonu a sklepní kóje. Standardy těchto bytů jsou na výborné úrovni a jsou použity kvalitní materiály - dřevěná EURO okna, vnitřní dveře s obložkovou zárubní, plovoucí podlahy, nadstandardní vybavení koupelny a WC. Materiály s možností výběru nášlapné vrstvy podlahy, keramických obkladů v koupelně a na toaletě a výběru dalších doplňků dle vlastní volby umožňují dotvořit si bydlení přesně podle Vašich představ. Obvodové a vnitřní zdivo je z cihelného systému s vynikajícími tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi + další zateplení domu, což zaručuje nízké náklady na vytápění. Bytový projekt „Na Vyhlídce“ se nachází v Holubicích. Obec Holubice je vzdálena pouze 10 km od okraje města Brna a je výborně dopravně dostupná po dálnici nebo souběžné komunikaci. V Holubicích naleznete občanskou vybavenost a dopravní obslužnost systémem IDS. Nabídka obsahuje byt, sklepní kóji, balkon, garáž v domě, DHP a neplatíte provizi RK, neobsahuje kuchyňskou linku. Zahájení výstavby 01/2009, dokončení 04/2010. Jedná se o velice atraktivní bydlení, které je finančně velice zajímavé a dostupné.

Bytový projekt „Na Vyhlídce“ se nachází v Holubicích. Obec Holubice je vzdálena pouze 10 km od okraje města Brna a je výborně dopravně dostupná po dálnici nebo souběžné komunikaci. V Holubicích naleznete občanskou vybavenost a dopravní obslužnost systémem IDS.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů