Bytový projekt MEZI SADY II.

Lokalita: Praha 10 - Vršovice, Kozácká
Typizace: 1+kk - 4+kk
Cena: cena za 1 m2 bytové plochy je 36.000,- Kč - 49.000,- Kč, bez DPH
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.redreal.cz/index.php?chosenPage=developProjekty&menuContent=true#mezisady2
Prodejce:
Bytový projekt  MEZI SADY II.

V domě o 4-5 np s cihlovou uliční fasádou a jižními terasami obloženými dřevem bude - 23 bytových jednotek v dispozicích 1+kk - 4+kk, dispozice bytů je možno upravit.

Použité materiály a standardy vybavení: - keramická dlažba RAKO, vč. soklíku - dřevěná plovoucí podlaha - povrchová úprava stěn - omítka vápenocementová štuková - neotiratelný nátěr na omítku HETLINE (barva bílá) v podkroví sádrokartonový podhled, - výplně otvorů euro okna - odstín hnědé - parapetní desky laminát odstín barva oken - vstupní otvory dveře SAPELLI - plné, buk přírodní,do dřevěné zárubně - vstupní dveře požární do ocelové zárubně, kování klika, klika + štítek - otopná tělesa RADIK KORADO, barva bílá, plynový kotel Protherm 12 kW turbo, - odkouření do komína SCHIEDEL+zásobníkový ohřívač TÚV na 45 litrů, - elektroinstalace- měd, vypínače a zásuvky ABB TANGO (barva bílá) Zařizovací předměty: - umyvadlo š.60 cm bílé JIKA LYRA vč. krytu na sifon - vana akrylátová bílá TEIKO s podpěrnou konstrukcí a plastovým bílým krytem - umyvadlová baterie stojánková chromovaná RAV V 121 - vanová baterie nástěnná chromovaná RAV V 155 s držákem a sprchou - geberit klozet bílý + sedátko bílé.

Projekt výstavby bytového domu ,,Mezi sady II." je situován do atraktivní části Prahy 10 v těsné blízkosti parku Grébovka, pod Bezručovými sady, na rozhraní Vinohrad a Vršovic.

Výstavba proběhne ve dvou etapách: 1. etapa - kompletní rekonstrukce stávajícího domu a založení stavby nového domu - dokončení v 1. polovině roku 2005 (kolaudace v září 2005); 2. etapa - přístavba nového křídla bytového domu dokončení v druhé polovině roku 2005 (kolaudace v prosinci 2005).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů