Bytový projekt Luštěnická

Lokalita: Praha 9 - Kbely, Luštěnická
Typizace: od 1+KK do 4+KK , od 33 m2 do 126m2
Cena: od 1 590 000 Kč do 6 390 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lustenicka.cz/index.php
Prodejce:
Bytový projekt Luštěnická

Bytový projekt Luštinická je jedinečným projektem rekonstrukce bytového domu ve velmi klidné a příjemné lokalitě pražské městské části Kbely. V okolí bytového domu je pouze stávající cihlová třípodlažní zástavba z šedesátých let a nádherná vzrostlá vegetace, která spolu s koncovou polohou domu nabízí ničím nerušené bydlení v zeleni a klidu.

Rekonstrukcí stávající nemovitosti vznikne 37 bytových jednotek. Některé z těchto bytů pak budou mezonetové a jiné nestandardně, ale o to více dispozičně zajímavě řešené. Díky nedaleké konečné metra trasy C v Letňanech je možné se do centra města dostat za 20 minut, což je v dnešní době stále více kolabující dopravy neocenitelné. Jelikož se jedná o rekonstrukci stávajícího objektu, naši klienti již od první návštěvy místa uvidí, v jakém prostředí budou žít – nekupují byt, který je reálný pouze na papíře.

Plánovaný termín dokončení rekonstrukce je leden 2010. V ceně našich bytů je již zahrnuté jak parkovací stání tak i sklípek.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů