Bytový komplex Na Skalce

Lokalita: Kaplice -
Typizace: 24 bytů, od 1+kk do 4+kk, od 38m2 do 85 m2
Cena: od 922 403 Kč do 2 571 327 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Bytový komplex Na Skalce

Bytový dům Na Skalce je nově vznikající dům se 24 byty v moderní budově se skvělým designem. V bytovém domě jsou 4 nadzemní podlaží a 2 ustupující podlaží bez podsklepení, celkem 6 NP.Bohatý výber typů a velikostí bytů 1+kk až 4+kk s klasickým balkonem či atraktivní terasou umožní individuální výběr bytu každému klientovi. V přízemí objektu vzniknou komerční prostory - administrativní plochy. K dispozici je 6 garáží v bytovém domě a další parkovací místa u komplexu. Mezi zdravotnickým zařízením a novostavbou bytového souboru vznikne nové dětské hřiště. Celá hmota objektu bude odlehčena terasami se zelení a zajímavými designovými prvky v interieru.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů