Bytový komplex Metropole, dům M

Lokalita: Praha 5 - Zličín
Typizace: 1+kk - 2+kk, 41,9 - 51,4 m2
Cena: 2 484 090 Kč - 2 758 474 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www2.central-group.cz/bytova-lokalita.aspx?idLokalitaByty=98&jv=1
Prodejce:
Bytový komplex Metropole, dům M

Rozsáhlý bytový projekt Metropole společnosti Central Group je umístěn v Praze 5-Zličíně, u stanice metra B Zličín, nedaleko velkých nákupních center Metrolope Zličín, Tesco, Globus, Ikea a další.

V moderním rezidenčním komplexu Metropole postupně vyroste 917 bytů, centrální recepce a stanoviště bezpečnostní služby.

V prvních osmi domech vznikne celkem 473 bytů, jedná se o domy A, B, C, D, které byly dokončeny v prosinci 2008 a o domy E, F, G, H, jejichž dokončení je naplánováno na říjen 2009.

V další etapě - v domech I, J, K, L bude 361 bytů, ty budou dokončeny do prosince roku 2009.

V bytovém domě M bude 83 bytů, které budou dokončeny v červenci roku 2011.

U všech bytů a ateliérů nabízí společnost CENTRAL GROUP luxusní provedení již v základní ceně.

Na webových stránkách společnosti CENTRAL GROUP a.s. i ve vlastní vzorkovně mají zájemci o byt možnost výběru ze široké nabídky (z různých typů dveří, obkladů, dlažeb, podlahových krytin a dalších položek).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů