Bytový komplex BelariePark

Lokalita: Praha 12 - Modřany, Mezi vodami
Typizace: od 35m2 do 93 m2, 1+kk - 3+kk
Cena: od 2 298 800 Kč do 4 906 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.cnas.cz/cs/bydleni/belarie/belariepark.htm
Prodejce:
Bytový komplex BelariePark

Jedná se o první etapu revitalizace nevyužívaného továrního areálu bývalé čokoládovny Nestlé, v kterém vznikne 375 bytových jednotek.

Lokalita nabízí bydlení v otevřeném prostoru širokého údolí rámovaného panoramatem zalesněných vrchů na západě, vilovou zástavbou na východě, dalekými průhledy do údolí Berounky a možnosti využití říčního břehu s Modřanským jezem na Vltavě, cyklostezkou na vltavské navigaci a řadou sportovišť v přírodním prostředí a v bezprostřední blízkosti. Přednostní lokality je rychlé dopravní spojení s centrem města tramvají i snadný přístup pro automobilovou dopravu s napojením na kapacitní komunikace jak směrem do centra, tak na městský okruh a výpadové trasy dálnic a rychlostních komunikací.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů