Bytový dům, Žabovřesky – Kovařovicova

Lokalita: Brno - Žabovřesky
Typizace: 2+kk - 4+kk, 53m2 - 108m2
Cena: od 2 826 000,- do 4 237 000,-
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.apartmanyzabovresky.cz
Prodejce:
Bytový dům, Žabovřesky – Kovařovicova

Byty 2+kk - 4+kk i mezonety v žádané lokalitě. Každý byt má balkon, terasu nebo zahradu a kryté parkovací stání.

Nové byty v bytovém domě na ulici Kovařovicova v Žabovřeskách pro Vás mohou být vhodnou volbou při dosažení moderního bydlení v žádané lokalitě. V nabídce jsou byty od 53 m2 do 108 m2 dispozičně řešené jako 2+kk až 4+kk mezonety. Každý byt má lodžii, balkón nebo terasu. Přízemní byty mají vlastní zahradu. Kryté parkování ke každému bytu je zajištěno. Dokončení a kolaudace 03/2010. Zajistíme financování formou hypotečních úvěrů u našich smluvených finančních partnerů.

Krásná a velice žádaná lokalita Brno - Žabovřesky. Blízkost Wilsonova lesa, u domu se nachází tenisové kurty a golfové hřiště. MHD je 5 min od domu, doprava 10 min do centra města. Mateřská škola, základní škola, úřady, lékař, supermarket - vše v docházkové vzdálenosti.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů