Bytový dům Ve Studeném 4

Lokalita: Praha 4 - Bráník, ulice Ve Studeném
Typizace: 2+kk - 4+kk, 53 - 157 m2
Cena: 3 860 725 - 8 385 575 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.crescon.cz/cz/rezidencni-projekty/ve-studenem-4/o-projektu
Prodejce:
Bytový dům Ve Studeném 4

Nové byty v lokalitě Praha 4 jsou ideální volbou pro bydlení v klidném a příjemném prostředí plném zeleně.

Nové byty se nachází ve čtvrti Braník, v jižní části města na pravém břehu řeky Vltavy a její historie sahá až do jedenáctého století. Braník je převážně vilová čtvrť a již řadu let je žádanou lokalitou pro rezidenční bydlení. Centrum Prahy je dostupné v řádech minut automobilem i MHD. V docházkové vzdálenosti se nachází široká občanská vybavenost s rozmanitými možnostmi kulturního a sportovního vyžití.

Navrhovaný bytový dům je řešen jako solitérní objekt s pěti nadzemními podlažími a jedním podzemním podlažím a nabízí celkem 12 nadstandardních bytových jednotek v dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk o velikosti 53 m² až 157 m². Součástí každého bytu je prostorná terasa nebo předzahrádka s výhledem do zeleně a přilehlých městských částí, z vyšších pater je výhled až do vzdáleného okolí. Podzemní podlaží je vymezeno pro parkovací stání a sklepní prostory.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů