Bytový dům Terasy, Jihlava

Lokalita: Jihlava - Kollárova
Typizace: 1+kk - 3+kk
Cena: od 1.100.000,-Kč do 2.397.000,-Kč (bez DPH)
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.fiedlerreality.cz/default.asp?intPageID=666od
Prodejce:
Bytový dům Terasy, Jihlava

Polyfunkční dům má celkem 36 bytových jednotek, 5 obchodních, resp. kancelářských jednotek, 8 parkovacích míst v hromadné garáži.

Polyfunkční dům Terasy vznikl na uvolněné parcele po původním jednopodlažním nebytovém objektu, jehož asanace byla součástí realizace projektu. Dům má jedno podzemní podlaží a šest nadzemních podlaží, přičemž šesté ustupující podlaží s velkorysými terasami dalo projektu jméno. Polyfunkční dům má celkem 36 bytových jednotek, 5 obchodních, resp. kancelářských jednotek, 8 parkovacích míst v hromadné garáži, 18 sklepů a 24 venkovních parkovacích míst. Převážná většina bytů je řešena v dispozici 2+KK, byty ale mají různě velkou podlahovou plochu, dispozici domu doplňujÍ dva byty 1+kk a tři byty 3+kk. Všechny byty mají terasu či balkón. V 1.PP a 1.NP je navrženo pět obchodních či kancelářských jednotek různých velikostí a dispozic. Bytové i nebytové jednotky mají vyšší standard, jeho přesný popis je součástí celkové nabídky na www.fiedlerreality.cz současně s technickým popisem objektu jako celku. Pro řadu z Vás jistě bude důležitou skutečností, že v zrcadle centrálního schodiště je výtah. Termín zahájení výstavby byl září 2007. Bytové i nebytové jednotky budou po svém dokončení převedeny do osobního vlastnictví včetně podílu na společných částech domu a zastavěném pozemku, parkovací místa na terénu budou převedena do výlučného vlastnictví jednotlivých klientů. Na úhradu kupní ceny je možné využít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření.

Kolaudace proběhla 5.3.2009. Lokalita, ve které je výstavba realizována, je rozhraním mezi městskou zástavbou a rodinnými domky, které společně vytváří hlukovou bariéru komunikací, ale současně nebrání výborné dopravní a občanské dostupnosti. Zastávka městské dopravy obsluhuje 4 autobusové a trolejbusové linky, v dosahu je i hlavní vlakové nádraží.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů