Bytový dům Světova

Lokalita: Praha - Libeň
Typizace: od 32 m2 do 134 m2
Cena: od 2 480 000 Kč do 6 990 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.redot.cz/developerske-projekty.php
Prodejce:
Bytový dům Světova

Prodej 6ti bytů před rekonstrukcí (zhotovitele rekonstrukce zdarma zajistíme)a 5ti nových bytů luxusní úrovně v nástavbě objektu. Jedná se o bydlení v historickém domě s výtahem, v klidné (slepé) ulici nedaleko metra Palmovka. Každý byt má balkon či terasu. Dispozice bytů před rekonstrukcí je možné v poměrně velké míře měnit.

Nákup bytů před rekonstrukcí je výbornou příležitostí k vytvoření bytu dle svých představ při efektivním vynaložení prostředků (není nutné hradit poplatky za vícepráce a změny, některé práce si může zákazník dle svých možností provést sám). Byty v přízemí mají vlastní předzahrádku do vnitrobloku.

Společné části domu včetně fasády projdou kompletní rekonstrukcí. Rekonstrukce bude dokončena do 03/2009.

Cena bytů před rekonstrukcí se pohybuje již od 2.990.000,- Kč za byt 2+1 (lze přebudovat na 3+kk)!


Tichá slepá ulice 4 minuty od stanice metra "B" Palmovka. Tramvajová zastávka 2 minuty. Veškerá občanská vybavenotst v docházkové vzdálenosti

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů