Bytový dům Šárka

Lokalita: Praha 6 - Půlkruhová
Typizace: 3+kk a 4+kk 86m2 a 118 m2
Cena: od 8 149 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: K bytům náleží velká předzahrádka
WWW: http://www.euro-nemovitosti.cz/bytovy-dum-sarkaposledni-2-byty/detail/733403
Prodejce:
Bytový dům Šárka

K prodeji Vám nabízíme poslední 2 byty s dispozicí 3+kk a 4+kk ve zvýšeném přízemí. Užitná plocha je 86 m2 a 118 m2. K bytům náleží velká předzahrádka, k 3+kk 220 m2, k 4+kk 173 m2.

Byty jsou kompletně, luxusně zařízeny, tj. jsou osazeny plovoucí podlahy, obložky, dveře, sanita, dlažba a obklady. Dále jsou vybaveny požárním hlásičem a el. zabezpečovacím zařízením. Okna mají bezpečnostní skla. V suterénu domu v místech parkovacího stání jsou osazeny bezpečnostní kamery. Každému zájemci nabízíme bezplatné finanční poradenství v oblasti poskytování hypotéčních úvěrů. spolupracujeme s 11 bankami. Podle druhu platby možná sleva až 1 mil. Kč.

Bytový dům se nachází v jedné z posledních kvalitních lokalit v hl.m. Praze v blízkosti chráněného přírodního krajinného území Divoká Šárka, jen 50 m od lesa

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů