Bytový dům Rezidence Skalka

Lokalita: Praha 10 - Strašnice, Michelangelova
Typizace: od 1+kk do4+kk, od 50m2 do 193m2
Cena: od 55 000 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rezidenceskalka.cz/
Prodejce:
Bytový dům Rezidence Skalka

Vhodné bydlení zde naleznou jak mladí lidé, kteří teprve hledají startovací byt v podobě jedno až dvoupokojových bytů, ale i rodiny s dětmi, které si v tomto projektu mohou vybrat tří a čtyřpokojové byty s terasami a balkony. Samozřejmostí je parkování v suterénu domu a jako bonus k některým bytům sklípek v ceně. Nevšední tvar a moderní designe domu vytvořil předpoklad k navržení atypických a velmi zajímavě dispozičně řešených bytů s balkony, lodžiemi, které barevně kontrastují s plochou fasády. Rezidence Skalka skýtá mnoho výhod, z nichž je největší předností několikaminutová docházková vzdálenost od metra Skalka a tedy i velmi rychlá dostupnost centra Prahy( metro trasa A – Skalka cca 400m). Sedmipodlažní dům nabízí celkem 40 bytových jednotek se širokým spektrem velikostí a typů bytů, dispozičně řešených jako 1+kk až 4+kk .

Pod názvem Skalka se skrývá území východně od stanice metra Skalka mezi ulicemi Na Padesátém a Přetlucká. Rezidenci Skalku najdete severně od metra Skalka, kde sídlí i moderní sídlo Českého statistického úřadu a také např. Hypermarket Tesco. Území je velmi dobře dopravně dostupné – k dispozici jsou tři stanice metra: Strašnická , Skalka a Depo Hostivař.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů