Bytový dům Promenáda

Lokalita: Poděbrady II - Hellichova
Typizace: od 1+kk do 5+kk, od 45m2 do 163m2
Cena: od 1.979.440,- Kč do 8.787.580,- Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.reality.louda.cz/
Prodejce:
Bytový dům Promenáda

Bytový dům PROMENÁDA se skládá ze dvou bloků označených písmeny A a B. Každý z bloků má samostatný vchod, umístěný na severní stranu, celý objekt je pak propojen společnými prostory garážových stání v suterénu domu. Oba bloky mají pět* nadzemních podlaží, ve kterých budou byty o kategorii 1+kk, 3+kk a 4+kk. Výjimkou bude mezonetový byt 5+kk umístěný částečně v pátém a jako jediný i v šestém* nadzemním podlaží, který bude mít kromě největší obytné plochy i 66 m2 balkonů a teras.

Každý blok má samostatný výtah, vedoucí až do suterénních prostor. Vjezd do garáží bude jeden na východní straně domu, příjezd k němu bude z Hellichovy ulice.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů