Bytový dům Pod Hrází

Lokalita: Český Krumlov -
Typizace: 1+kk až 5+kk, od 31m2 do 176m2
Cena: od 1 709 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Bytový dům Pod Hrází

Příjemné bydlení v klidové a relaxační městské zóně atraktivní části Českého Krumlova s krásným výhledem na město a Křížovou horu.

Bytový dům Pod Hrází v Českém Krumlově vyroste v atraktivní a klidné části města u Hornobranského rybníka. V prodeji je 48 bytů od 1+kk až 5+kk. Byty 2+kk s garáží už od 2.349.000 Kč včetně DPH. Základní informace o stavbě: Bytový dům Pod Hrází je vícepodlažní objekt s obytným podkrovím a je celoplošně podsklepen. Objekt bude zastřešen sedlovými a pultovými střechami se skládanou krytinou červené barvy, výplně otvorů budou dřevěná okna. Hlavní vstupy do domu, vstup do nebytového prostoru a vjezd do společné garáže je ze západní strany z ulice Pod Hrází. Vedlejší vstupy do domu jsou od rybníka. V jižní části západní fasády bude v parteru umístěná řadová garáž s kapacitou sedmi osobních vozů. V 1.PP je navržen nebytový prostor, provozní prostory (kotelna, rozvaděče), sklepy pro obyvatele, kolárna a garážová stání pro 38 aut s rozdělením na dvě velikostní kategorie. Před domem je navrženo 5 stání pro osobní automobily, z toho jedno pro imobilní občany. Další podlaží jsou už obytná a je v nich navrženo 48 bytových jednotek o velikosti 1+kk až 5+kk. Podle platné vyhlášky je jeden byt upraven pro užívání imobilními občany.

Novostavba bytového domu Pod Hrází je umístěna v atraktivní části Českého Krumlova s názvem Horní Brána poblíž Hornobranského rybníka a Křížové hory.
--------------------------------------------------------------------------------

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů