Bytový dům Pod Cibulkou I. - Praha 5 - Košíře

Lokalita: Praha 5 - Košíře, Tůmova
Typizace: od 45m2 do 112m2
Cena: od 3 581 000 Kč do 12 447 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bonusgroup.cz/Novostavby/bonusgroup-podcibulkou.aspx
Prodejce:
Bytový dům Pod Cibulkou I. - Praha 5 - Košíře

BYTOVÝ DŮM POD CIBULKOU 1

Je pravdou, že většina bytových projektů realizovaných v posledních letech nabídla zájemcům o nový byt velmi solidní bydlení na úrovni evropských standardů.


Jsou však projekty, které atraktivností lokality, či vysokým standardem realizované stavby, prostorovými parametry či úrovní vybavení, tuto hranici výrazně posouvají. Takovouto charakteristiku lze bez obav přisoudit projektu Pod Cibulkou 1 v ulici Tůmova na Praze 5, Košíře.


Vzhledem k charakteru projektu i jeho rozsahu, můžeme s jistotou říci, že se jedná o výjimečnou příležitost pro ty, kdo vyhledávají velmi kvalitní bydlení v individuálním stylu, které je prosté jakékoliv masovosti.


Mimo starosti města


Tůmova ulice v Praze 5, Košířích to je příjemné prostředí pro život. Dává pocit krásných uliček starého města a přesto vy zde najdete ty nejmodernější vymoženosti, po kterých toužíte. Bytový dům je situován ve svažitém terénu a proto zde máte příjemný výhled, který není stíněn. Nedaleko najdete park na kopci zvaném cibulka, které bude místem vaší relaxace a procházek s vašimi čtyřnohými přáteli.


Centrum Prahy je otázka 10ti minut, Smíchov, Anděl a nákupní centra jsou v dosahu 5ti minut a přesto jste v oáze klidu. Pro rodiny s dětmi jistě přijde vhod blízkost základní školy. Ti, kdo používají k přepravě převážně osobní automobil, ocení parkování na vlastním garážovém stání a pokud chtějí třeba na víkend pryč, tak blízkost Plzeňské výpadovky i městského okruhu je další přednost.


Můj dům...


Exkluzivita pouhých 10ti bytových jednotek vás očekává. Není byt, který by neměl balkón nebo terasu. Velkoryse řešená dispozice bytů dává prostor pro vaše nápady a zahrádky případně terasy vám umožňují díky své velikosti strávit většinu svého času venku třeba při grilování s přáteli. Takže, těšíte se už na váš nový domov v Tůmově ulici

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů