Bytový dům, Olomouc - Slavonín

Lokalita: Olomouc - Slavonín, Kyselovská
Typizace: od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 740 000 Kč do 3 150 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.dachi.cz/index.php?clanek=develop&projektid=7
Prodejce:
Bytový dům, Olomouc - Slavonín

Čtyřpodlažní bytový dům situovaný ve čtvrti Slavonín, jižně od centra města Olomouce, při ulici Kyselovská. V domě se nachází 18 bytů, 11 garáží, 15 parkovacích míst. K dispozici jsou i nebytové prostory v přízemí. Dům má dvě nadzemní podlaží a dvě obytná podkroví realizovaná v sedlové střeše.
Je zde možnost výběru bytů od 1+kk až po 4+kk s balkonem nebo terasou.


Objekt bude situován ve své podélné ose severojižně, což je výhodné situování z hlediska jednotlivých bytových jednotek. Okna jsou převážně směrována východo – západním směrem. K účelu bydlení je tato lokalita velmi dobrá.
Technické informace:
Budova bytového domu bude založena na betonových patkách a základových pasech. Svislé nosné kce budou z keramických bloků „Porotherm“, vnitřní nenosné příčky z tvárnic „Ytong“. Strop nad 1NP železobetonový monolitický, nad 2NP panely „Spiroll“, nad 3NP z cihelných stropnic HURDIS. V podkrovích bude využit systém suché výstavby ze sádrokartonových desek. Krov bude dřevěný vaznicové soustavy, tesařsky zpracovaný. Izolace proti vodě a vlhkosti asfaltovými pásy, v konstrukci střešního pláště difúzní fólie, tepelné izolace podkroví minerální vlnou „Ysover“ nebo „Orsil“. Podlahy obytných místností plovoucí se zvukově kontaktním zateplovacím systémem s tenkovrstvou omítkou na nosné konstrukci ze skelných tkanin. Fasáda s jemným zrnem bude probarvena v celé hmotě vrstvy. Podlahy společných prostor, chodeb, schodiště, předsíně, bytů, koupelny, WC, kuchyně a balkóny budou s keramickým povrchem. Stěny koupelen a WC až do v. 2,0m budou opařeny keramickým obkladem. Okna plastová s „dittermy“, vstupní dveře v hliníkovém rámu s dvojsklem, okna střešní „Velux“ vnitřní dveře interiérové do plechových zárubní. Vytápění bytů bude etážové – plynové kotle, (kročejová neprůzvučnost) izolujícími deskami „Mirelon“. Krytina z betonových střešních tašek. Vnitřní omítky zdí, příček a stropů z jádrové a vrchní omítky. Venkovní konstrukce budou opatřeny samostatné pro každý byt.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů