Bytový dům "Na Vyhlídce"

Lokalita: Milovice - Mladá, ul. Lesní
Typizace: 69 bytů od 42m2 do 93m2 od 1+kk do 3+kk
Cena: od 1 108 223 Kč do 3 118 931 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rkcontext.cz/milovice/rk08-byty-vyhlidka.php
Prodejce:
Bytový dům

Tento bytový projekt je unikátní nejen svým architektonickým provedením, ale i mimořádně atraktivním umístěním. Nachází se na výrazně vyvýšeném místě v centrální části města s krásným výhledem do okolní zeleně. Svým ojedinělým řešením i barevnou variací fasád se velmi dobře začlení do okolí a stane se nedílnou součástí a dominantou Milovic.
Tento pěti podlažní dům nabídne svým budoucím obyvatelům nejen vysoký standard bytů, maximální pohodlí a soukromí, ale také netradiční vnitřní otevřené atrium s odpočinkovou zónou. Dům má k dispozici dva výtahy v bezbariérovém provedení, což je v této lokalitě vysoce nadstandardní řešení. Ke každé bytové jednotce náleží sklepní kóje.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů