Bytový dům NAD MLYNÁŘKOU, Praha 5 - Košíře

Lokalita: Praha 5 - Košíře, Nad Mlynářkou
Typizace: od 36m2 do 105 m2
Cena: od 1 408 820 Kč do 6 033 760 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.nadmlynarkou.cz (bez záruky)
Prodejce:
Bytový dům NAD MLYNÁŘKOU, Praha 5 - Košíře

Dovolujeme si Vám nabídnout nové byty a ateliéry v OV, 36 - 105m2 v Praze 5 -Košířích v sousedství právě dokončeného projektu Mlynářka a pouhých 5 min. od obchodního centra Nový Smíchov.

Nespornou výhodou lokality je pěší vzdálenost do centra a návštěva některého z obchodních a zábavních center, ale také možnost odpočinku v přilehlých parcích. Zajistíme vyřízení HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU!

Projekt zahrnuje výstavbu 36 bytů a ateliérů, 2 obchodní prostory, 38 parkovacích stání, sklípky, kočárkárnu, atd. Byty a ateliéry jsou v nadstandardním provedení a možností klientských požadavků s dokončením koncem roku 2007. Zajistíme vyřízení hypotečního úvěru za atraktivních podmínek. Výstavbu realizuje renomovaná rakouská společnost Auboeck a je garantem kvality provedení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů