Bytový dům "Mladé Milovice"

Lokalita: Milovice - Mladá, ul. Spojovací
Typizace: 60 bytů od 40m2 do 71m2 od 2+1 do 4+1
Cena: od 949 165 Kč do 1 691 000Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rkcontext.cz/milovice/rk08-byty-mlade_milovice.php
Prodejce:
Bytový dům

Jedná se o zcela zrekonstruovaný čtyř patrový panelový dům v centrální části Milovic splňující všechny trendy moderního bydlení. Na patře se nachází dva nebo tři byty od 2+1 po 4+1 avšak rozdělené do 5-ti samostatných vchodů zachovávajících maximální soukromí. V přízemních bytech jsou francouzská okna, v ostatních patrech náleží ke každému bytu jeden nebo dva balkony. V každém z 5-ti vchodů se nachází samostatná kočárkárna a sušárna určená pouze pro obyvatele a všechny byty mají svou vlastní sklepní kóji.
Bytový dům má moderní architektonický ráz. Plocha střechy je řešena netradičně. Její šikmé provedení dodává domu výrazně přirozenější tvář. Plochy průčelí jednotlivých oddělených domovních sekcí jsou dynamicky členěny balkony. Pro zvýraznění plasticity fasády jsou vybrané sekce barevně odlišeny. Prostory kolem domu vyplňují pobytové travnaté plochy, které v zadní části domu plynule přecházejí do centrálního parku. Zde se zároveň buduje dětské hřiště a relaxační místo s krbem. Travnatá plocha v přední části domu je doplněná o keře a stromy, které přirozeně oddělují prostor před domem od příjezdové komunikace.
K standardnímu vybavení bytu patří podlahy. V obytných místnostech, předsíni a kuchyni z kvalitního PVC (dle možností vlysky), v koupelně a na WC keramická dlažba. Bez příplatku je možné vybírat ze čtyř typů různých koupelen. Dále je možno za drobný příplatek vybírat z dalších luxusnějších typů obkladů pro koupelny, WC i kuchyň. Součástí standardního vybavení je vana, umyvadlo s pákovou baterií a vývod pro pračku. V bytech 3 event. 4 + 1 je WC s umývátkem řešeno samostatně.
Vstupní dveře do bytů jsou protipožární, plné, s bezpečnostním kováním a kukátkem. Vnitřní dveře jsou hladké s ocelovou stavební zárubní. V bytech jsou bílé umělohmotné vypínače a zásuvky. Do bytů je zaveden domácí telefon, výstup společné antény (možnost kabelové televize, internet).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů