Bytový dům Lukášovka

Lokalita: Praha 3 - Žižkov, Lukášova
Typizace: od 49m2 do 90m2, od 2+kk do 3+1
Cena: od 2 914 600 Kč do 4 009 500 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lukasovka.cz/
Prodejce:
Bytový dům Lukášovka

Objekt byl postaven v roce 1936 jako pětipatrový podsklepený nájemní dům na nároží ulic Lukášovy (dříve Thurnovy) a nám. Komenského. Zkolaudován byl o rok později v roce 1937.

V současné době je dokončena generální rekonstrukce celého objektu všech vnitřních stoupaček a rozvodů v domě a to jak vodovodních, kanalizačních,elektrických, tak i teplovodních. Znamená to tedy, že jsou provedeny opravy páteřních rozvodů v domě, které jsou nezbytné pro kvalitní užívání domu a jednotlivých bytů. Vedle popsaných výměn rozvodů proběla rekonstrukce fasády, společných prostor a celého podzemního podlaží budovy. Tato rekonstrukce byla dokončena v říjnu 2008. V první polovině roku 2009 proběhne poslední etapa rekonstrukcí, a to oprava a modernizace výtahu.

Bytový dům Lukášovka spadá do Katastrálního území Žižkov, které je součástí městského obvodu Prahy 3 a nachází se na rohu ulic Lukášova a Roháčova s výhledem na Komenského náměstí. Žižkov je v posledních letech jedna z nejvyhledávanější lokalit v Praze hlavně kvůli výborné občanské vybavenosti i dopravní dostupnosti MHD a bezprostřední blízkosti městské zeleně a rozlehlých parků Parukářka nebo Vítkov. Velkou předností Žižkova je vynikající spojení do centra Prahy. Nejbližší stanice metra je Křižíkova, Florenc nebo Flora - trasa A a C( v budoucnu má být vybudována plánovaná stanice trasy metra D), v docházkové vzdálenosti autobusy a tramvaje.

Popis etap projektu:
září 2008 - dokončení rekonstrukce budovy, 1.polovina r.2009 - oprava a modernizace výtahu

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů