Bytový dům Kunratice

Lokalita: Praha 4 - Kunratice, Dolnomlýnská
Typizace: 1+kk - 4+kk od 29m2 do 95 m2
Cena: od 2 798 000 Kč do 8 936 500 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lexxus.cz/rozsirene-vyhledavani/?formAction=search&name=Dolnoml%c3%bdnsk%c3%a1&forsale=1
Prodejce:
Bytový dům Kunratice

V Praze 4 – Kunraticích vzniká již od roku 2005 zcela nové, netradiční území. Samostatný komplex jednoduchých samostatných rodinných domů a dvojdomů má zcela jednotný ráz.

V současné době je zcela dokončena a vyprodána I. etapa, v které bylo vybudováno 40 rodinných domů. II. etapa, která je téměř dokončena, společně s III. a IV. etapou projektu bude zahrnovat celkově 94 domů a 28 bytů. Domy jsou většinou dvoupodlažní, s parkováním pro jeden či dva vozy. Přízemí je koncipováno pro obývací prostor, kuchyň, případně pracovnu. V prvním podlaží jsou umístěny ložnice a koupelny. U několika samostatných domů je využitý také suterén, kde je kromě parkovacího stání umístěno technické zázemí domu, případně bazén. V každém jednotlivém domě či bytě jsou použity velice kvalitní, moderní materiály. Jako fasády slouží speciální, velice odolné obkladové systémy dle návrhu architekta, popřípadě barevně odlišená omítka. Interiéry jsou vybaveny dřevěnými okny z europrofilů, garážovými vraty s automatickým ovládáním, dřevěnými plovoucími podlahami, dýhovanými interiérovými dveřmi či přípravou pro předokenní žaluzie. Nový vlastník nemůže ovlivnit exteriér domu, je však zcela na něm, jaký si zvolí interiér. Není omezen žádnou standardně koncipovanou nabídkou.

Pozemky, nacházející se v těsném sousedství Kunratického lesa zaručují současným i budoucím obyvatelům rodinných domů a bytů, příjemné místo k bydlení i relaxaci. Kunratický les se rozkládá na ploše téměř 300 hektarů a náleží tedy k největším zeleným plochám v Praze. Velkou předností tohoto projektu je i výborná dopravní dostupnost do centra města. Stanice metra Chodov je vzdálena pouhých 12 minut pěší chůze, stanice autobusu jen 5 minut. Návaznost na dálnici D1 je zajímavá především pro ty, kteří častěji cestují na jih republiky. V roce 2006 byl v této lokalitě otevřen nový, společensko obchodní komplex – Centrum Chodov. Najdete zde hypermarket, množství restaurací, kaváren, značkových obchodů, také příležitosti ke sportu a služby, které pomáhají dělat život pohodlnějším. Jako součást dokončení I. etapy projektu zde bylo také vybodováno prostorné uzavíratelné dětské hřiště z Finska. Je zde k dispozici majitelům domů a bytů v projektu Na Lhotách.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů