Bytový dům Eliška - ul.Olomoucká-Spáčilova

Lokalita: Brno - Černovice
Typizace: od 39m2 do 99 m2
Cena: od 1 700 200 Kč do 5 628 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.komfort.cz/p.php?p=nabidka,objekt&bud=72
Prodejce:
Bytový dům Eliška - ul.Olomoucká-Spáčilova

Bytový dům ELIŠKA zastavuje poslední proluku nadprůměrně plošně velkého a stabilizovaného obytného bloku v lokalitě vymezené ul.Olomoucká-Spáčilova-Kotkova-Slámova. Tento obytný blok obsahuje navzdory své poloze blízko centra přemíru vzrostlé zeleně v nádherných zahradách. Díky této skutečnosti nabízejí bytové prostory domu výhledy do zeleně o ploše několika tisíc m2.
Obytný dům Eliška má pět nadzemních a dvě podzemní podlaží a je určena pro bydlení s výjimkou dvou obchodních prostor v přízemí orientovaných do ul. Olomoucké. Byty i podzemní garáže jsou přístupné z ul. Spáčilovy.
Dům nabízí v souladu s evropským bytovým standardem větší obytné místnosti a bohaté příslušenství bytů: komory,šatny,domácí pracovny, případně dvě koupelny. Typické dispoziční řešení bytů nabízí volný, vzdušný a velkorysý obytný prostor. Proto je průměrný byt v tomto domě plošně větší a užitkově výhodnější, než nabízí místní konkurence.
Další výhodou vlastností bytů Elišky je důsledné oddělení společenské části od soukromé, klidové části bytových prostor. Toto rozmístění umožňuje nerušený odpočinek v ložnicích při stávajícím hlučnějším provozu v obýváku a kuchyni. Všechny byty jsou řešeny individuálně, nabídka je tedy pestrá, na hony vzdálená jakékoliv panelákové uniformitě. Materiálové řešení interiérů bytů je laděno do elegantní nadčasové a jednoduché bílé a světle šedé v kombinaci s dřevěnými masivními podlahami. Tento neutrální koncept umožňuje každému majiteli bytu jeho budoucí osobní barevnou a materiálovou individualizaci, dle jeho vkusu a přání.
Eliška je v neposlední řadě rovněž domem plným balkonů a teras, ze kterých jsou zejména ve dvorní části a v horních patrech záviděníhodné výhledy na dynamické brněnské panorama a uklidňující zeleň ve vnitrobloku.
Inspirace meziválečnou funkcionalistickou architekturou je rovněž přítomna v návrhu vstupních prostor, které by měly působit ve své dimenzi útulně a přitom dostatečně důstojně.
Parcela domu je dostupná přímo z MHD, autobusy a trolejbusy zastavují přímo před domem.

Realizace: 5/2009-12/2010

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů