Bytový dům "E" - Podzámčí v Hradci Králové

Lokalita: Hradec Králové - Svatojánská
Typizace: 1+kk až 3+kk 35 až 100 m2
Cena: od 1 300 000 Kč do 4 800 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.fato.cz/bytova-vystavba-mesto.php?mesto=1
Prodejce:
Bytový dům

Nabízíme vám nový projekt bytového domu "E" v lokalitě Hradec Králové, ul. Svatojánská. K dispozici jsou byty 1+kk až 3+kk o velikostech 35 až 100 m2. Domy budou k nastěhování již na podzim roku 2009.

Nabízíme vám nový projekt bytového domu "E" v lokalitě Hradec Králové, ul. Svatojánská. K dispozici jsou byty 1+kk až 3+kk o velikostech 35 až 100 m2. Domy budou k nastěhování již na podzim roku 2009. V pětipodlažním domě s výtahem vznikne 23 bytových jednotek s balkony a terasami nabízených k prodeji do vlastnictví. První nadzemní podlaží je určeno pro 18 parkovacích míst, která jsou rovněž k prodeji. Bydlení je v této klidné lokalitě vhodné pro mladou rodinu s dětmi, ale také jako výhodná investice na pronájem. Více informací vám rádi sdělíme telefonicky nebo při osobním setkání v sídle naší společnosti. Informace o projektu také můžete získat na našich webových stránkách www.fato.cz.

Atraktivní lokalita "Podzámčí" je rozvojovou lokalitou na okraji města Hradce Králové. K dispozici veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Příroda na dosah

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů