Bytový dům Čimice

Lokalita: Praha 8 - Čimice, Vánková
Typizace: od 24m2 do 26 m2, 1+kk
Cena: od 1 629 824 Kč do 1 794 603 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://cimice.gip.cz/
Prodejce:
Bytový dům Čimice

Projekt Čimice nabízí celkem 32 nadstandardně vybavených garsoniér v blízkosti přírodního parku Drahaň - Troja. Lokalita je výborně dostupná do centra města, v blízkosti stanice metra trasy C Kobylisy. Za 20 min se pohodlně dostanete na Václavské náměstí. Tato atraktivní lokalita nabízí mnoho možností využití volného času např. cyklotrasy, kolečkové brusle, squash, tenisové kurty, fitness a jiné, vše v bezprostřední blízkosti projektu.

K prodeji jsou malometrážní byty dispozičně řešené jako 1+kk. Standardní vybavení jednotek zahrnuje: kvalitní a moderní obklady a dlažby, značkový sprchový kout s tvrzeným sklem a trvanlivými kovovými pojezdy, luxusní zapuštěné umyvadlo s vodovodní baterií, závěsné WC se zabudovanou nádrží, vnitřní dveře s CPL povrchem, obložkové zárubně, podlahové vytápění s regulací, plastová čtyřkomorová okna. Sklep je již v ceně. Nízké provozní poplatky!

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů