Bytový dům Brandýs nad Labem

Lokalita: Stará Boleslav - Brandýs nad Labem
Typizace: od 47 m2 do 126m2
Cena: od 1 662 050 Kč do 6 764 600 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Bytový dům Brandýs nad Labem

Bytový projekt V Olšinkách se skládá ze dvou nezávislých sekcí s 38 bytovými jednotkami a 8 ateliéry. Bytový projekt vznikne v těsné blízkosti stávající zástavby v ul. V Olšinkách, která se nachází

Bytový projekt v Olšinkách v Brandýse nad Labem vznikne v těsné blízkosti stávající zástavby na místě stávajícího objektu, který bude odstraněn. Bytový komplex bude vybudován v městské části (resp. v ulici) „V Olšinkách“, která se nachází západně u centra města nedaleko oblastní nemocnice. Proto je tato lokalita velice žádána na trhu s nemovitostmi. Bytový projekt v Olšinkách se skládá ze dvou nezávislých sekcí se samostatnými vstupy s 38 bytovými jednotkami a 8 ateliéry . Samozřejmostí je 21 garážových stání a 30 odstavných povrchových stání. Byty jsou o velikostech od 45m2 do 130m2 s balkóny a terasami samostatnými pro každou bytovou jednotku s pohledy do zeleně. Dispozice bytových jednotek překvapí zajímavým a praktickým řešením s důrazem na kvalitní použití nadstandardních materiálů .

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav leží na obou březích Labe a je souměstím dvou dříve samostatných měst, z nichž každé má svou bohatou historii sahající až do středověku (9.století) s hojností kulturních památek, v čele se zámkem z 15.století, zámeckým parkem a kostelem Svatého Václava. Město má 3 městské části, na rozloze 2268 ha, s cca 16 000 obyvateli a je atraktivní lokalitou vzhledem ke své blízkosti (cca 20 kilometrů) a vynikající dopravní obslužnosti k hl.m.Praha.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů