Bytový dům Borský Park

Lokalita: Plzeň 3 - Jižní předměstí
Typizace: 57 bytů, od 1+kk do 4+1, 39m2 - 127m2
Cena: od 1 499 000 Kč do 4 699 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lapietra.cz/menu.do;jsessionid=95DD73F46CE8472BACE9308B763F9F0C?key=bdbp
Prodejce:
Bytový dům Borský Park

Bytový dům Borský park je situován ve velmi atraktivní a klidné lokalitě Plzeň-Bory.

Atraktivní klidná lokalita splňuje všechny požadavky kvalitního a příjemného bydlení s jedinečnou strategickou polohou a výborným dopravním spojením pro individuální (D5 i centrum města) i městskou hromadnou dopravu.

Kvalitu lokality násobí blízkost Borského parku, lehce dostupné sportoviště v těsné blízkosti i snadno dosažitelná nákupní a zábavní centra (Borská pole, centrum města).

V těsném sousedství najdete: Restaurace u Švejka 50m, tramvajová zastávka přímo u domu, mateřská škola Dvořákova ul. 100m (www.zelvickovaskolka.cz), Mulačova nemocnice 100m, základní škola 300m (www.zs11.plzen-edu.cz), pošta přes ulici a další obchody a služby v bezprostřední blízkosti.

Vybavení a dispozice jednotlivých bytů odpovídá vyššímu standardu bydlení v dané lokalitě za příznivé ceny.
Součástí standardu jsou kvalitní dřevěná EURO okna, dýhované interiérové dveře rakouské výroby, kvalitní podlahy, obklady, dlažby a zařizovací předměty. Nicméně máte možnost Vaše individuální představy o vybavení bytu jednoduše realizovat v rámci klientských úprav, které Vám rádi umožníme a zorganizujeme.

Vysokou úroveň bezpečí zajišťuje kamerový systém monitorující halovou garáž v suterénu objektu, venkovní parkovací stání a okolí domu. Signál bude zpřístupněn pomocí telekomunikační a datové sítě, kterou je vybaven celý objekt. Byty navíc budou vybaveny strukturovanou datovou sítí v každé obytné místnosti.

Bytové sekce A, B, C jsou situovány do klidného vnitrobloku s dostatkem zeleně, polyfunkční sekce D (obchody v nároží, kanceláře) je situována do nároží Klatovské ul.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů