Bytový areál - Viladomy Uhříněves

Lokalita: Praha 10 - Uhřiněves
Typizace: 1+kk - 4+kk, od 32,3m2 do 80,5 m2
Cena: od 2.092.750,- Kč do 4.367.200,- Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.ekospol.com/cs/byty/viladomy-uhrineves/zakladni-informace/
Prodejce:
Bytový areál - Viladomy Uhříněves

Bydlení v krásné lokalitě s vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností.

Kvalitní byty za dostupné ceny – optimální poměr mezi kvalitou a cenou • 136 bytů v sedmi dvou až třípodlažních viladomech v nové vilové čtvrti • Byty o velikosti 1+ kk až 4+ kk (32,3 – 80,5 m2) s balkóny, terasami (3,9 – 8,4 m2), střešními terasami (13,2 – 83,3 m2), předzahrádkami (80 – 200 m2) a garážemi • 136 parkovacích stání (63 v podzemních garážích, 73 parkovacích stání na povrchu) • Vysoký standard již v základní ceně + velký výběr z mnoha typů nadstandardního vybavení za zvýhodněné ceny • Nádherné okolí – v blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast Obora, Pitkovická stráň a Hostivařská přehrada • Výborná občanská vybavenost – obchody, restaurace, pošta, sportovní areály, lékárny, bankomaty, mateřské, základní a střední školy • 7 minut autobusem na metro C „Háje“, 20 minut vlakem do stanice Praha - Hlavní nádraží Doprava Autem: Projekt „Viladomy Uhříněves“ se nachází mezi ulicemi Vyderská a Františka Diviše, cca 5 minut od nájezdu na dálnici D1. Za dalších 15 minut jste v centru Prahy. MHD: Na stanici metra C „Háje“ se dostanete pravidelnými autobusovými linkami ze zastávky „Na Blanici“ za pouhých 7 minut. Vlakem do stanice Praha Hlavní nádraží trvá cesta pouhých 20 minut. Vysoké standardní vybavení Podlahy: plovoucí laminátová podlaha v obývacích pokojích, koberce v ložnicích, keramická dlažba v kuchyňském koutě, v koupelně a v předsíni. Obklady a vybavení koupelen: keramické obklady v koupelně do výše minimálně 2 m, na WC do výše minimálně 1,5 m, kvalitní vodovodní baterie, umyvadlo bílé keramické, vana bílá akrylátová, WC závěsné. Okna: plastová, u všech bytů v 1. nadzemním podlaží bezpečnostní sklo. Vstupní dveře: bezpečnostní, protipožární, plné, hladké, ocelové zárubně. Vnitřní dveře: plné, hladké, fóliované, do obývacího pokoje ze 2/3 prosklené, zárubně obložkové. Slaboproudé rozvody: domácí telefon s elektrickým vrátným, společná televizní anténa, strukturovaná kabeláž v bytě, příprava pro elektronický zabezpečovací systém. Topení: ústřední vytápění, deskové radiátory s termostatickými ventily, otopný žebřík v koupelně. Nadstandardní provedení koupelen, dveří a podlah si lze vybrat z řady dalších typů za výhodné ceny. Financování, nákup vybavení bytu se slevou Ve spolupráci s Hypoteční bankou připravila společnost Ekospol zatím nejvýhodnější hypotéku na českém trhu – až 100% hypotéku Ekospolu (stačí Vám pouze 30.000,- Kč). Každý klient Ekospolu získá klientskou kartu, díky níž si může pořídit celou řadu zboží a služeb se slevami.
Praha – Uhříněves, mezi ulicemi Vyderská a Františka Diviše. Bydlení v přírodě s městem na dosah. Pokud hledáte bydlení v klidném prostředí, ale zároveň nechcete ztratit kontakt s ruchem velkoměsta, pak právě pro Vás je Uhříněves tím ideálním místem k životu. Uhříněves je v současné době jednou z nejprogresivnějších lokalit v Praze. Je totiž harmonickou kombinací historie a dynamické současnosti v prostředí úžasných přírodních památek. Uhříněves nabízí svým obyvatelům vše, co potřebují ke spokojenému bydlení a ještě mnohem víc. V souvislosti s rozvojem městské části a přílivem nových obyvatel, zejména pak mladých rodin s dětmi, jsou zde budována hřiště a modernizována školní zařízení. Pro menší i ty odrostlejší sportovce je tedy k dispozici několik hřišť nebo třeba skatepark. Dospělí sportovci pak mohou využít nabídky několika místních sportovních klubů. Milovníci přírody jistě ocení více než 30- ti hektarový komplex lužního lesa „Obora“, nebo Pitkovickou stráň, kde na skalnatém terénu rostou vzácné teplomilné rostliny. Souhrn všech těchto aspektů činí z Uhříněvsi velmi atraktivní a neustále se rozvíjející lokalitu pro moderní bydlení.
Projekt „Viladomy Uhříněves“ je umístěn do nádherné mikrolokality v sousedství luxusní vilové zástavby. Je tvořen sedmi viladomy s dvěma podlažími a třetím ustupujícím podlažím. Architektonické řešení je koncipováno tak, aby se domy staly harmonickým prvkem v okolní zástavbě a citlivým propojením viladomů se stávajícími rodinnými vilami. U většiny bytů v 1. NP jsou navrženy velmi žádané předzahrádky, v horních podlažích pak atraktivní střešní terasy. V suterénech objektů je umístěno 63 podzemních garážových stání a další prostory vybavenosti nových obyvatel domů.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů