Bytový areál Panorama Kyje II

Lokalita: Praha 9 - Kyje
Typizace: 1+kk - 4+kk, 30,2 m2 - 85,7 m2
Cena: 1 552 121 Kč - 1 623 035 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.ekospol.cz/
Prodejce:
Bytový areál Panorama Kyje II

Bytový areál Panorama Kyje je situován severně od Chlumecké ulice, vedoucí z Karlína směrem na Černý Most a Horní Počernice.

Druhá etapa projektu Panorama Kyje vyroste na prosluněných svazích stoupajících z pražské kotliny, jen pár metrů od dokončené první etapy sedmi viladomů. Bude tvořena dvěma čtyřpodlažními viladomy s výtahem citlivě navazujícími na okolní vilovou zástavbu. Blízkost přírody umožní novým obyvatelům pocítit, jaké to je probouzet se za zpěvu ptáků v těsném kontaktu s přírodou, a přitom na dosah velkoměsta. Díky krásnému výhledu na panorama Prahy máte celé město neustále jako na dlani.

Díky ustupujícím horním patrům disponují byty v horních patrech atraktivními střešními terasami, byty v přízemí naopak nabízejí tolik žádané předzahrádky. Z široké nabídky optimalizovaných a prakticky řešených dispozic bytů od 1+kk až po 4+kk si vybere opravdu každý. Dostatek zeleně mezi domy i v jejich bezprostředním okolí určitě dokonale poslouží k procházkám i k aktivnímu trávení volného času.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů