Bytový Dům Malenovice

Lokalita: Zlín - Malenovice, Sokolovská
Typizace: od 62m2 do 90 m2
Cena: od 1 890 000 Kč do 2 770 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bytymalenovice.cz/
Prodejce:
Bytový Dům Malenovice

Dům se nachází v klidné lokalitě v centru Malenovic, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti: základní škola – 350 m, mateřská školka – 350 m, zdravotní středisko – 400 m, zastávka MHD – 450 m, pošta a kino – 500 m, samoobsluhy - 550 m, Tesco – 1550 m.

Dům je rozdělen do dvou bloků se samostatnými vstupy, přičemž v každém bloku se nachází 4 bytové jednotky, což zaručuje dostatečné soukromí. Velkou výhodou je uzavřený dvůr pouze pro obyvatele domu, který podtrhuje rodinnou atmosféru bydlení (možnost grilování, her apod.).


Všechny byty mají pokoje přístupné z chodby, koupelny mají okno, stejně jako samostatné WC, obytný prostor s kuchyní jsou prosvětleny velkými panoramatickými okny s posuvnými (u bytů 3+kk) nebo otevíravými (u bytů 2+kk) dveřmi vedoucími na prostorný balkón orientovaný do klidového dvora. V každém bytě je plynový kotel regulovatelný, plovoucí podlahy a dlažby. Byty jsou od společného schodiště odděleny bezpečnostními protipožárními dveřmi.

V ceně bytů je parkovací stání, sklep a podíl na společných prostorech (kolárna, úklid. komora s wc pro venkovní využití, schodiště a chodby).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů