Bytovka Trávníky - nová výstavba Otrokovice

Lokalita: Otrokovice - sídliště Trávníky
Typizace: 1+kk až 3+kk 31m2 - 89 m2
Cena: od 1 150 000 Kč do 2 661 780 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.zvonek.cz/nova-vystavba/detail/D00010
Prodejce:
Bytovka Trávníky - nová výstavba Otrokovice

V naší nabídce zbývá posledním děvet volných bytů. Nabídka je určená pro klienty, kteří chtějí bydlet do pár měsíců v novém bytě.

Nová výstavba se nachází v blízkosti polikliniky, škol a školek, městského úřadu, nákupních center, restaurací, bowlingu, Barumu Continental apod. Byty jsou o velikosti 1+kk až 3+kk s velkými balkony nebo rozlehlými terasami.

V moderním bytovém domě v Otrokovicích na Trávníkách vznikne celkem 24 nových bytů. Jedná se o výjimečnou lokalitu – spojnice měst Zlína, Uherského Hradiště, Kroměříže, Přerova.

Nové byty na Trávníkách: 1. Nejvíce žádaná lokalita na Otrokovicku. 2. Výborná dopravní dostupnost do okolních měst a do zaměstnání. 3. Kvalitní standardní vybavení bytu s možností nadstandardního. 4. Zdarma vyhrazené parkovací stání pro byty 3+kk. 5. Novostavba je vždy výborná investice do budoucnosti. 6. U novostavby budou vždy nejnižší náklady na stále rostoucí energie. 7. Bydlení na sídlišti znamená mít vše „při ruce“, navíc s maximálně možným soukromím a ještě plné zeleně. 8. Kolaudace konec léta 2008 9. Kompletní možnost zajištění nejvýhodnějšího úvěru

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů