Bytové domy v Dubči

Lokalita: Praha 10 - Dubeč, Nad Mlýnským potokem
Typizace: 3+kk o výměře 63,60m2
Cena: 3.650.000,- Kč s DPH
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.renix.cz/byty/10-dubec
Prodejce:
Bytové domy v Dubči

Poslední byt 3+kk o výměře 64,52 m2 s rozlehlou terasou o výměře 63,60 m2 v lokalitě Nad Mlýnským potokem Praze 10 - Dubči. Cena bytu, včetně garážového stání v 1.pp činí 3.650.000,- Kč s DPH.
Tato lokalita je velmi atraktivní a tedy i lákavá pro koupi nového bydlení.

Objekt ve kterém se byt nachází, je dopravně dostupný z vybudované komunikace v rámci projektu z ulice Nad Mlýnským potokem. Vstup do objektu je z jižní strany na úrovni 1.pp, které je v tomto místě na terénu. Napojení na inženýrské sítě je ve vybudované komunikaci. Dům tvoří jedno komunikační jádro se schodištěm a výtahem, které je přirozeně osvětlené a větrané. Bytový dům zahrnuje 17 bytů velikostních kategorií 1+kk až 3+kk. V posledním ustupujícím podlaží jsou umístěny nadstandardní byty 3+kk. Součástí bytových jednotek jsou balkóny. V suterénu je pak kryté parkování pro 12 automobilů, dále pak prostory pro skladování a kotelnu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů