Bytové domy Zlín - Zelinova (B9, B10)

Lokalita: Zlín - Zelinova
Typizace: od 30m2 do 105m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 159 000 Kč do 3 899 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.zvonek.cz/nova-vystavba/detail/D00005
Prodejce:
Bytové domy Zlín - Zelinova (B9, B10)

Nová výstavba je situována v jedné z nejpříjemnějších částí Zlína - Jižních svazích v bezprostřední blízkosti Centrálního parku, poblíž lesa. Stavbu provádí a současně je investorem firma MANAG, a.s., která je zárukou serióznosti a kvality. Uvedené byty nabízí Agentura Zvonek CZ, s.r.o. na základě výhradní smlouvy pro prodej bytů.

Projekt navazuje na již realizované části výstavby „Bydlení u Centrálního parku“ a „Terasové domy Zelinova“. Je to nová, kompletní a ucelená část zahrnující nejen samotné bytové domy, ale i obchodní a komerční plochy drobného podnikání, jasné řešení parkování a dopravní obslužnosti, novou technickou infrastrukturu včetně sportovišť, dětských hřišť a městské zeleně. Dokonalá infrastruktura, vynikající dopravní dostupnost, krásný výhled, bohatá zeleň a vysoký standard provedení, poskytnou budoucím majitelům nových bytů veškerý komfort a zaručují splnění i těch nejnáročnějších požadavků kladených na moderní bydlení. DISPOZICE BYTŮ Obytný soubor „Bytové domy Zelinova“ je tvořen dvěma identickými bytovými domy B9, B10. Každý z domů je tvořen jedním podzemním podlažím, ve kterém budou umístěny sklepní koje a garážová stání a dále pěti nadzemními podlažími, celkem zahrnuje 36 bytových jednotek. Každý byt od velikosti 1+kk až 3+kk je spojen s venkovním prostředím nejméně jednou terasou nebo balkonem. Vnitřní dispozice jednotlivých bytů jsou řešeny přehledně s důrazem na maximální funkčnost, účelnost a pohodlí. Celý projekt je připravován bytovým architektem a umožňuje změny interiérů a případné scelování jednotlivých bytů, dle vašich požadavků. Nosný systém je tvořen svislými zděnými stěnovými konstrukcemi a vodorovnými železobetonovými monolitickými stropy.

Zveme Vás na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
pátek 22. 5. 2009 (14 - 17 hod.) a sobota 23. 5. 2009 (9 - 14 hodin)

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů