Bytové domy U Vodojemu V. Brandýs n/L

Lokalita: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Typizace: 2+kk, 3+kk, 55 - 78 m2
Cena: 2,2 - 2,6 mil.
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.sgreality.cz
Prodejce:
Bytové domy U Vodojemu V. Brandýs n/L

Projekt s názvem "Byty a komerční prostory U Vodojemu v Brandýse nad Labem" je určen pro klienty, kteří očekávají moderní bydlení v nízkopodlažních bytových domech poskytujících soukromí a klid. V rámci výstavby Obytného souboru U Vodojemu - Brandýs nad Labem vznikne ucelený komplex bytových domů na okraji města v sousedství chráněné krajinné oblasti Vinořského potoka. V těsné blízkosti Bytů Brandýs nad Labem - U Vodojemu je plánovaná výstavba mateřské školy.

Pátá etapa výstavby projektu bytů U Vodojemu v Brandýse nad Labem nabízí prodej 18 bytů v jednom třípodlažním viladomu se dvěma samostatnými sekcemi. Byty jsou kategorií 2+kk a 3+kk. Dům je vytápěn plynovou kotelnou umístěnou v přízemí objektu, stejně jako ohřev teplé vody. Všechny přízemní byty mají k dispozici samostatné nadstandardní předzahrádky, které jsou v ceně bytu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů