Bytové domy - Praha 9 - Letňany

Lokalita: Praha 9 - Letňany
Typizace: od 30m2 do 112 m2
Cena: od 1 824 840 Kč do 6 879 173 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.central-group.cz/cg09-b-111.htm
Prodejce:
Bytové domy - Praha 9 - Letňany

Nové Letňany jsou velmi moderní bytový komplex blízko stanice metra a největšího obchodně-zábavního centra v České republice. Součástí obytného komplexu bude rozsáhlý centrální park s dětským hřištěm. Obchodní centrum Letňany poskytuje dostatek prostoru k nákupům a zábavě. Obchodní zóna nabízí kromě multikina a restaurací také fitness, sportovní centrum, aquacentrum a zimní stadion. V těsné blízkosti nově vznikající lokality se nachází autobusová zastávka. Několik autobusových linek zajišťuje dostupnost ke stanici metra C – Letňany do pěti minut. Cesta autem do centra Prahy trvá přibližně 15 minut. V Letňanech se nachází veškerá občanská vybavenost. V místě je mateřská, základní i střední škola, pošta, zdravotnická zařízení a veletržní areál. Nově vzniká v blízkosti lokality rozsáhlý mnohahektarový Lesopark Letňany se stezkami pro pěší, cyklisty, bruslaře i běžkaře.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů