Bytové domy - Praha 5 - Řeporyje

Lokalita: Praha 5 - Řeporyje, Jáchymovská
Typizace: od 26m2 do 85m2, od 1+kk do 3+kk
Cena: od 2 079 610 Kč do 5.660.611 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.central-group.cz/cg09-b-93.htm
Prodejce:
Bytové domy - Praha 5 - Řeporyje

V lokalitě Nad Údolím vyroste téměř 180 bytů v pěti bytových domech s moderní architekturou. Většina bytů bude mít díky svému umístění krásný jižní výhled do krajiny. V blízkosti lokality se nachází chráněná krajinná oblast Prokopské a Dalejské údolí. Výhodou lokality je i její výborná dopravní dostupnost, od stanice metra B – Luka je vzdálena jen asi 800 metrů. Cesta autem do centra Prahy trvá přibližně 20 minut. V místě jsou základní školy a obchody. Pro sportovní vyžití je v blízkosti lokality několik sportovních areálů, plavecký a zimní stadion. Nespornou výhodou je také blízké nákupní středisko AVION shopping park, nákupní centrum Metropole Zličín nebo Galerie Butovice s obchody, službami, restauracemi a multikinem. Odpočinek a relaxaci nabízí nedaleký rozsáhlý Centrální park s rybníky, místem pro děti a minigolfem.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů