Bytové domy Na Špici, Chrudim

Lokalita: Chrudim -
Typizace: od 22 do 92 m2
Cena: od 773 900 Kč do 2 640 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.k2reality.cz/developerske-projekty/chrudim-na-spici
Prodejce:
Bytové domy Na Špici, Chrudim

Bytové domy v Chrudimi "Na Špici" jsou koncipovány jako moderní bytové objekty zaměřené především na velmi kvalitní, ale dostupné bydlení.

Bytové domy budou vystavěny postupně s asi 3 měsíčním odstupem. Jeden bytový dům obsahuje 35 bytových jednotek, druhý má 38 BJ o velikosti 22 až 92 m2 včetně teras , 14 parkovacích míst a sklepy v suterénu budovy pro každou bytovou jednotku a dostatečný prostor pro parking v okolí domu. Všechny byty disponují lodžií nebo terasou. Pro výstavbu jsou použity kvalitní materiály, domy jsou zděné. Budoucí majitelé jednotlivých bytů mohou zasahovat do dispozičních a materiálových řešení v souladu s jejich požadavky tak, aby se ve svých nových bytech cítili co možná nejlépe. Samotná koncepce bydlení a velkorysé architektonické řešení celého objektu je významným předpokladem spokojenosti budoucích vlastníků jednotlivých bytů.

Umístění bytových domů skýtá bydlení v klidné části města s 23 tisíci obyvatel s dobrou dopravní obslužností a nákupními možnostmi a v samé blízkosti nemocnice Chrudim.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů