Bytové domy Lesní

Lokalita: Jablonec nad Nisou - Lesní
Typizace: 34 bytů, od 62m2 do 127m2, od 2+kk do 4+kk
Cena: od 1 860 000 Kč do 4 200 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bytylesni.cz/
Prodejce:
Bytové domy Lesní

Projekt výstavby bytových domů v Lesní ulici v Jablonci nad Nisou splňuje veškeré důležité předpoklady pro moderní bydlení. Cílem je zajistit budoucím obyvatelům bydlení v centrální klidové lokalitě města, v architektonicky moderně ztvárněných domech s byty, které vynikají velkým prostorem a příjemným vybavením na vyšším standardu.

Jedná se o dvojici moderních městských bytových domů, objektů A a B, které tvoří jeden celek ve tvaru písmen U. Objekt A má 4 nadzemní podlaží, objekt B má 3 nadzemní podlaží. Parkovacích míst je dostatečné množství – jednak garáže a parkovací stání, která přináleží k jednotlivým bytům, dále se počítá s parkováním na budované obslužné komunikaci včetně dvou míst pro ZTP.

Dominantní prvky severní fasády objektu A tvoří vertikální jádra obou sekcí, vystupující z ploché fasády. Ta je dále oživena nepravidelnými okny střídajícími se s tzv. francouzskými, opatřenými navíc předsazeným zábradlím. Na jižní vnitroblokové fasádě výrazně vystupují balkony, vzájemně odlišené střídajícím se plným a tyčovým zábradlím.

Objekt B je především z uliční strany výrazněji rozčleněn vertikálně lodžiemi, vystupujícím rizalitem a nárožním arkýřem na víc menších „domů“. Jižní fasáda do Raisovy ulice je charakteristická drobně členěným zasklením zimních zahrad, oddělující obyvatele od chodníku. Dvorní fasáda je opět oživena předsazenými balkony a francouzskými okny.

Poslední podkrovní podlaží je tvořeno ustupující mansardovou střechou, střídající se s vystupujícími arkýři a rizality. V dílčích částech jsou ustupující střešní terasy.


Lesní ulice se nachází v širším centru Jablonce nad Nisou v prostoru nad nedávno vybudovaným bulvárem 5. května. Tato část Jablonce od „bulváru“ směrem k Dolině je realitními kancelářemi označována jako luxusní lokalita. Jedinečnost tohoto místa spočívá v tom, že ač se nachází v centru města – jen několik minut chůze od náměstí a ul. Komenského, užívají si obyvatelé klidu a pohody bez dopravního ruchu.

Nové bytové domy budou na severní straně sousedit s již dříve postaveným bytovým domem, z ostatních stran s rodinnými domy. Území je tedy zcela otevřeno pro sluneční svit.

V místě se nalézá dostatek zeleně a odpočinkových ploch. V bezprostřední blízkosti domu na hranici ulic Raisova a Horská se nalézá park a jižním směrem ul. Lesní po cca 300m k relaxaci odpočinková zóna Dolina s loukami a lesní plochou.

Dopravní dostupnost této lokality formou MHD je přímo v ul. Lesní. Dostatek parkovacích míst je u domu.

Rodiče s dětmi, kteří zvolí „BD Lesní“ za svůj domov, jistě ocení blízkost MŠ Lovecká a ZŠ 5. květen anebo ZŠ Pivovarská.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů