Bytové domy Kolovraty II.

Lokalita: Praha 10 - Kolovraty, Za podjezdem
Typizace: 2+kk a 3+kk od 59m2 do 109 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bonusgroup.cz/Novostavby/bonusgroup-zapodjezdem.aspx
Prodejce:
Bytové domy Kolovraty II.

Pro zájemce o velice kvalitní bydlení za příznivou cenu připravujeme realizaci II.etapy úspěšného projektu v Praze 10 - Kolovratech.

MČ Praha - Kolovraty je velice vyhledávanou lokalitou. Je zde kompletní občanská vybavenost, dobrá dopravní dostupnost do centra jak autem, tak prostředky hromadné dopravy (bus, vlak). V první etapě jsme postavili 2 bytové domy s 1.PP a 3.NP, ve druhé etapě to budou 3 domy (32 bytů 2+kk a 3+kk) s ještě vyšším standardem.

Kolovraty, ulice Za podjezdem, městská část Prahy, se nachází na jihovýchodě Prahy asi 15 kilometrů od centra města. Obec leží na hlavní železniční trati Praha - České Budějovice, kde v úseku Praha - Benešov u Prahy je provozována rychlá taktová doprava. Do obce vedou dvě autobusové linky pražské městské hromadné dopravy. V okolí obce jsou vybudovány vycházkové okruhy, které se dají v létě využít i k jízdě na kole a v zimě na běžky. Cesty jsou osázeny stromy a v současné době dosahují délky zhruba 30 kilometrů.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů