Bytové domy Horní lán

Lokalita: Olomouc - Horní lán
Typizace: 100 bytů od 1+kk do 4+kk, od 44 m2 do 120 m2
Cena: od 930 000 Kč do 4 000 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.hornilan.cz/
Prodejce:
Bytové domy Horní lán

Nově budovaný komplex nabízí zájemcům cca 100 bytových jednotek 1+kk až 4+kk o výměrách 44 až 120 m2. Všechny domy jsou vybaveny výtahem a v jejich suterénu je řešeno zejména parkování aut. Na jednotlivých patrech se nachází byty včetně úložných komor o výměrách 2,5 až 8,5 m2. Každá bytová jednotka má balkón nebo lodžii anebo prostornou terasu orientovanou na jih nebo západ.

Konstrukční systém objektů umožňuje alternativní umístění dispozic při zachování instalačních jader (rozvody vody a odpadů, vzduchotechniky, ÚT atd.), jejichž poloha je závazná a neměnná.

Kromě bytů je v nabídce prodej a pronájem nebytových prostor a to jak v přízemí bloku D, tak i v samostatných blocích C a E. Předpokládá se zde umístění služeb, ordinací, kanceláří nebo menších obchůdků – vše upravené dle přání budoucího majitele nebo nájemce.

Investorem a dodavatelem stavby je firma EUROGEMA CZ a.s., která má bohaté zkušenosti s výstavbou bytů (terasové domy Okružní-Bacherova ulice, Rezidenční byty Hejčín, Rekonstrukce městských lázní na byty atd.). Firma vlastní certifikáty ISO a je nositelem titulu Stavba roku Olomouckého kraje za rok 2006 v kategorii „Domy pro bydlení a rodinné domy“.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů