Bytové domy -Dolní Lomany - Františkovy Lázně

Lokalita: Františkovy Lázně - Dolní Lomany Husitská
Typizace: 2+kk - 4+kk, 43 - 112m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://issosokolov.cz/prodej_FL/Prodej_FL_DL_ABC.htm
Prodejce:
Bytové domy -Dolní Lomany - Františkovy Lázně

Dokončení 2011/2012

Realizace dvou samostatně stojících obytných domů navazujících na zástavbu sídliště v Dolních Lomanech. Objekty budou mít společné parkoviště s 25 parkovacími stání.

Delší dům o dvou sekcích “A+B” bude postaven podél pěší cesty, která sleduje vrstevnici a bytový dům “C” bude stát v severní části pozemku 5 m od oplocení soukromé zahrady rodinného domu.

Od září 2008 přijímáme rezervace a platí možnost klientských změn. Pokud přijdete včas, můžete si byt utvořit zcela dle svých představ.

Počet bytových jednotek: 24, o velikostech 2+kk, 3+kk a 4+kk a plochách od 45m2 do 114 m2.

Bytové domy A+B a bytový dům C – budou umístěny na okraji sídliště panelových domů Dolní Lomany. Ze severovýchodní strany sousedí se zahradami rodinných domů. Severozápadní hranici tvoří hospodářská příjezdová cesta k rodinnému domu, která hraničí s pozemkem bývalé elektrárny – nyní výroba akvárií. Podél jihozápadní hranice pozemku vede pěší chodník s veřejným osvětlením. K jihozápadní hranici přiléhá parkoviště družstevních panelových domů.
Dům A+B

Dům A+B je provozně rozdělen na dvě vzájemně nepropojené sekce.

* Jihovýchodní sekce “A” má 8 bytů ve čtyřech nadzemních podlaží. Objekt je nepodsklepen, bez výtahu se schodištěm umístěným ve středu sekce a s plochou střechou. Vstup do objektu je z jihovýchodního štítu do domovní chodby, kterou se dále pokračuje k dvouramennému schodišti do dalších podlaží. Disponuje dvěmi byty na podlaží, vyjma podlaží vstupního, kde je v jihovýchodní části navržen byt 2+kk. Zbylá část prostoru je využita pro technické zázemí objektu a provozní zázemí (skladové kóje) jednotlivých bytů. Všechny místnosti jednotlivých bytů jsou přístupné ze schodišťové podesty. Každý byt má obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu, samostatné WC a dvě ložnice (mimo byt 2+kk v přízemí s jednou ložnicí) Všechny byty ve 2.- 4.NP mají balkon.
* Severozápadní sekce „B“ obsahuje celkem 10 bytů ve čtyřech nadzemních podlažích. Objekt je nepodsklepen, bez výtahu se schodištěm umístěným ve středu dispozice a s plochou střechou. Hlavní vstup do objektu je ze severovýchodní strany do domovní chodby, která prochází kolem vnitřního dvouramenného schodiště napříč celým objektem k vedlejšímu vstupu v jihozápadní fasádě. Z ní jsou přístupné dva byty v 1. NP, technické zázemí objektu a provozní zázemí (skladové koje) jednotlivých bytů.Ve 2. a 3 NP jsou navrženy 3 byty na podlaží, ve 4. NP pak 2 byty, z nichž u jednoho je nahrazen balkón částečně zapouštěnou lodžií. Všechny místnosti jednotlivých bytů jsou přístupné z chodby – předsíně. Každý byt je vybaven obývacím pokojem a kuchyňským koutem, koupelnou, samostatným WC a dvěmi (či jednou u bytu 2+kk v přízemí) ložnicemi. Byty ve 2. – 4. NP mají dále po jednom balkonu (ateliérový byt ve 4. podlaží má terasu).

Dům C

Dům “C” je dispozičně totožný se sekcí A. Má pouze tři podlaží.

Všechny domy jsou navrženy v klasická zdící technologii s monolitickými či zmonolitněnými nespalnými stropy. U objektů bude provedeno kontaktní zateplení stěn. Objekty budou založeny na základových pasech v nezámrzné hloubce a nebudou podsklepeny. Střech aje navržena plochá jednovrstvá s vnitřním odvodem dešťových vod.
Etapy projektu

* I. etapa – bytový dům A+B – předpokládaná lhůta výstavby je 18 měsíců
* II. etapa – bytový dům C – předpokládaná lhůta výstavby je 12 měsíců

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů