Bytové domy Červený kopec sekce D6

Lokalita: Brno - Štýřice
Typizace: 2+kk - 4+kk, 59 - 130m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.fiedlerreality.cz/default.asp?intPageID=748
Prodejce:
Bytové domy Červený kopec sekce D6

Bytový dům Červený kopec nabízí bydlení v příjemné a klidné lokalitě Štýřice, nedaleko centra Brna. Celý komplex je zasazena do svažitého terénu jižní části Červeného kopce s krásným výhledem na Brno.

Výstavba byla realizována ve dvou etapách, přičemž nyní vám nabízíme ke koupi dokončené a zkolaudované domy D5 a D6 jako celek z druhé etapy, od 1.11.2007 potom jednotlivé byty do OV. Současně nabídka zahrnuje i některé jednotky z etapy první, kde je možné koupi realizovat ihned. II.etapa výstavby zahrnuje výstavbu několika samostatných domů, které spolu s I.etapou tvoří uzavřený bytový komplex nabízející nejen bydlení s komfortním parkováním , ale i možnost sportovního vyžití. Pětipodlažní bytový dům typ D je součástí dispozičně uzavřeného areálu bytových domů. Dopravně je napojen na novou účelovou komunikaci. Přípojky vody, oddílné kanalizace, plynu, silnoproudu a slaboproudu elektro jsou napojeny na nové řady a rozvody. V jednotlivých patrech (podlažích) jsou umístěny: schodiště s výtahem a chodbami 4.patro (3.NP)- byt 4+kk 3.patro (2.NP)- byt 3+kk, byt 2+kk 2.patro (1.NP)- byt 3+kk, byt 2+kk 1.patro (1.PP)- byt 3+kk, zádveří, sklepní prostor s úklidovou komorou a 6ti sklepy se společnou chodbou Přízemí (2.PP) - hromadná garáž se 6ti garážovými stáními, plynová kotelna, venkovní sklad, komora Vnější stavby - schodiště s krytým chodníkem a terasou, zpevněná plocha a vjezdová rampa do garáží, opěrné zídky, žlabové odvody dešťové vody.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů